هتل های ترکیه

دوشنبه 16 مرداد 1396
14:34
مری

هتل آزیاده استانبول ترکیه چهار ستاره

هتل آزیاده استانبول ترکیه

هتل آزیاده استانبول ترکیه در نزدیکی منطقه تاریخی سلطان احمد قرار گرفته است. هتل آزیاده استانبول ترکیه دارای 106 اتاق تمییز و مرتب می باشد که از طراحی خاصی برخوردار می باشند. بازار بزرگ یا گرند بازار در یک km این هتل می باشد که مسافران تور ترکیه می توانند به راحتی از این بازار دیدن نمایند. فرودگاه بزرگ آتاتورک در 15 km هتل آزیاده استانبول ترکیه واقع شده است. هتل به اینترنت رایگان نیز مجهز می باشد.هتل آزیاده استانبول ترکیه دارای امکاناتی مانند » رستوران با انواع غذاهای لذیذ و خوشمزه که برای مسافران تور ترکیه تدارک دیده شده است. سرویس پذیرش به صورت شبانه روزی , مجهز به سیستم تهویه , باشگاه بدنسازی و سالن ماساژ و اسپا , حمام سنتی و ترکی و حمام بخار , جکوزی , صرافی که مسافران عزیز می توانند در کمترین زمان مبادلات ارزی خود را انجام دهند , همچنین مسافران عزیز این امکان را دارند که صبحانه را در اتاقشان میل نمایند.

هتل آزیاده استانبول ترکیه

هتل آزیاده استانبول ترکیه

هتل آرسیما استانبول ترکیه چهار ستاره

هتل آرسیما استانبول ترکیه

هتل آرسیما ترکیه در منطقه زیبای شیشلی واقع شده است.هتل آرسیما ترکیه تمییز و مرتب می باشد و برای اقامت مسافران تور ترکیه بسیار مناسب می باشد. پذیرش و سرویس هتل شبانه روزی می باشد. هتل آرسیما ترکیه دارای یک صرافی می باشد که مسافران تور ترکیه می توانند مبادلات ارزی خود را به راحتی انجام دهند. در هتل آرسیما استانبول ترکیه مرکز ماساژ درمانی بسیار حرفه ای وجود دارد که مسافران عزیز از این مرکز می توانند استفاده کنند. اتاقهای هتل مجهز به سیستم تهویه مطبوع می باشد. امکانات هتل شامل » رستوران یا انواع غذاهای متنوع و لذیذ , سرویس به صورت شبانه روزی , سیستم گرمایشی , خشکشویی و اتوشویی , سرویس صبحانه برای اتاق , حمام سنتی ترکی و حمام سنتی , سونا و دیگر امکاناتی که برای آسایش مسافران عزیز تدارک دیده شده است.

هتل آرسیما استانبول ترکیه

هتل آدورا استانبول ترکیه پنج ستاره

هتل آدورا استانبول ترکیه

هتل آدورا استانبول ترکیه در مرکز شهر زیبای استانبول قرار گرفته است. هتل آدورا استانبول ترکیه با مرکز گردشگری استانبول تنها 10 دقیقه فاصله دارد. هتل آدورا استانبول ترکیه در مجموع دارای پانزده اتاق تمییز و زیبا می باشد اتاق های هتل آدورا استانبول ترکیهمجهز به اینترنت وایرلس است. همچنین به ایستگاه تراموا خیلی نزدیک می باشد. بازار بزرگ و دیدنی استانبول و مسجد ایاصوفیه و کاخ و موزه توپکاپی هم به هتل آدورا استانبول ترکیه نزدیک می باشد. هتل مجهز به اتاق کنفرانس می باشد که مسافران تور ترکیهمی توانند از این سالن کنفراس استفاده نمایند. هتل برای مسافرانش همراه داشتن حیوانات خانگی را بدون مشکل می داند. هتل آدورا استانبول ترکیه دارای امکاناتی مانند : رستوران با غذاهای متنوع و لذیذ , سرویس شبانه روزی , مجهز به سیستم تهویه مطبوع , خشکشویی و لباسشویی و اتو کشی برای خود دارد که مسافران تور ترکیه می توانند در مدت زمان اقامتشان آراسته و مرتب باشند.ترانسفر ویژه فرودگاه , اتومبیل کرایه , فروشگاه برای خرید مایحتاج و سوغاتی , صرافی که بتوانید مبادلات ارزی خود را در کمترین زمان انجام دهید.

هتل آدورا استانبول ترکیه

هتل اورینت اکسپرس استانبول ترکیه چهار ستاره

هتل اورینت اکسپرس استانبول ترکیه

هتل اورینت اکسپرس استانبول ترکیه در نزدیکی جاذبه های گردشگری استانبول ترکیه قرار گرفته است. هتل اورینت اکسپرس استانبول ترکیه دارای 54 اتاق تمییز و مرتب می باشد. هتل برای خود یک صرافی دارد که مسافران تورترکیه می توانند مبادلات ارزی خود را انجام دهند. همچنین هتل دارای سرویس مراقبت از کودکان عزیز نیز می باشد. هتل اورینت اکسپرس استانبول ترکیه دارای استخری سرپوشیده مناسب فصول مختلف دارد. هتل اورینت اکسپرس استانبول ترکیه دارای امکاناتی مانند رستوران با غذاهای متنوع و لذیذ , سرویس پذیرش به صورت شبانه روزی , مجهز به سیستم تهویه مطبوع , لباسشویی و خشکشویی که در مدت زمان اقامت مسافران تورترکیه آراسته و مرتب باشند. اتومبیل برای کرایه و همچنین سیستم فکس و کپی و آسانسور می باشد .

هتل اورینت اکسپرس استانبول ترکیه

هتل اورینت اکسپرس استانبول ترکیه

هتل ایکبال دلوکس استانبول ترکیه چهار ستاره

هتل ایکبال دلوکس استانبول ترکیه

هتل ایکبال دلوکس استانبول ترکیه در منطقه لاللی استانبول ترکیه واقع شده است. هتل ایکبال دلوکس استانبول ترکیه در مجاور دیواره تاریخی شهر زیبای استانبول ترکیه واقع شده است. مسجد زیبا و تاریخی ایاصوفیه در یک km هتل ایکبال دلوکس استانبول ترکیه قرار گرفته است. این هتل دارای 140 اتاق می باشد. در روبه روی این هتل ایستگاه تراموا قرار گرفته است که مسافران تور ترکیه می توانند از ترموا برای رفت و آمدشان به مرکز شهر استفاده نمایند. میدان تقسیم در چهار km هتل ایکبال دلوکس استانبول ترکیه می باشد. هتل ایکبال دلوکس استانبول ترکیه تا فرودگاه آتاتورک 12 km فاصله دارد. امکانات هتل : رستوران با غذاهای متنوع و لذیذ , سرویس و پذیرش به صورت شبانه روزی , حمام سنتی و ترکی , اتاق ماساژ و اسپا , جکوزی , مجهز به سیستم تهویه مطبوع , انبار , اینترنت رایگان , صرافی که مسافران تور ترکیه می توانند مبادلات ارزی خود را به راحتی انجام دهند. سالن ویژه بدنسازی , اتاق بیلیارد , سالن مجهز کنفرنس .

هتل ایکبال دلوکس استانبول ترکیه

هتل ایکبال دلوکس استانبول ترکیه

ش


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور مالزی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات